<< Previous    1...   7  8  9  10  [11]    Next >>

ТЕМА: Життєві зміни – Леві та Закхей 

 

Мета

• помітити, що не важливо, що змінюється в нашому житті, з Ісусом легше. 

 

Боже Слово

«Після цього він вийшов, побачив митника, Леві на ім'я, що сидів на митниці, і сказав до нього: “Ходи за мною!” І той, кинувши все, встав і пішов за ним. Потім Леві справив для нього бенкет великий у своїй хаті; була ж там з ними за столом велика сила митарів та інших. Фарисеї та їхні книжники нарікали і, звертаючись до його учнів, говорили: “Чого ви з митарями й грішниками їсте й п'єте?” Ісус у відповідь сказав їм: “Не ті, що при добрім здоров'ї, потребують лікаря, лише - хворі. Я прийшов, не щоб праведників кликати до покаяння, а грішних.”» (Лк. 5, 27-32). 

«Увійшовши в Єрихон, Ісус проходив через (місто). А був там чоловік, Закхей на ім'я; він був головою над митарями й був багатий. Він бажав бачити Ісуса, хто він такий, але не міг із-за народу, бо був малого зросту. Побіг він наперед, виліз на сикомор, щоб подивитися на нього, бо Ісус мав проходити тудою. Прийшовши на те місце, Ісус глянув угору і сказав до нього: “Закхею, притьмом злізай, бо я сьогодні маю бути в твоїм домі.” І зліз той швидко і прийняв його радо. Всі, бачивши те, заходилися нарікати та й казали: “До чоловіка грішника зайшов у гостину.” А Закхей устав і до Господа промовив: “Господи, ось половину майна свого даю вбогим, а коли чимсь когось і покривдив, поверну вчетверо.” Ісус сказав до нього: “Сьогодні на цей дім зійшло спасіння, бо й він син Авраама. Син бо Чоловічий прийшов шукати і спасти те, що загинуло.”» (Лк. 19, 1-10). 

 

Досвід

Розпочни з групою розмову. Можеш користуватися поданими пропозиціями до дискусії або власними пропозиціями: 

• Що означають життєві зміни? У яких вимірах відбуваються зміни? «великі, менші, зміни місця, світогляд, духовні зміни, зміни стану життя тощо); 

• Чому відбуваються зміни? Вони важкі чи легкі? Потрібні чи зайві? 

• Як виглядали зміни в героїв з поданих біблійних текстів? Що змінилося в їхньому житті? Чому? 

• Які зміни відбулися в твоєму житті? Чи Ісус був у них з тобою? 

 

Рефлексія

1. Що для тебе було важливим під час зустрічі? 

 

 

<< Previous    1...   7  8  9  10  [11]    Next >>