<< Previous    1  2  [3]  4  5  ...11    Next >>

ТЕМА: *Порізаний шнурок – рани мого життя  

 

Мета

• усвідомлення важких моментів життя і їхнього впливу на актуальне життя; 

• усвідомлення, що рани і важкий досвід у парадоксальний спосіб може наблизити до Бога. 

 

Боже Слово

«Ти ж Господи, о Боже, чини зо мною ради твого імени! Спаси мене, бо добра твоя милість, бо я недужий та бідний, і серце моє зранене в моїх грудях» (Пс. 109, 21-22). 

 

Досвід

Принеси на зустріч для кожного по куску 50 см. шнурка (5-8 мм. Товщини). Шнурок не може бути тоншим. Подбай про добрі умови зустрічі: затемнене приміщення, свічки, спокійна музика тощо. Попроси, щоб кожний згадав найбільше зранення і важкі моменти у своєму житті. Одне зранення – зробити на шнурку один проріз. До прикладу, хтось згадав три такі моменти, прорізає шнурок в трьох місцях на однаковій відстані від себе. 

Сядь з групою в коло. Якщо хтось відчуває, що готовий, то може розказати про свої важкі пережиття. Всередині кола положи великий хрест. У місцях прорізу шнурка кожний зав’язує вузол і кладе свій шнурок у сторону хреста. Парадоксально, але зранення і важкі моменти спричиняють, що після зав’язання вузла шнурок скорочується і перебуває ближче до Христа. Якщо відкриємося на Божу дію, то наші зранення і важкі життєві моменти можуть наблизити нас до Бога. 

 

Рефлексія

1. Що тебе торкнуло під час зустрічі? 

2. Як на тебе вплинули важкі події в твоєму житті? 

3. Чи наслідком твої зранень було зближення до Бога? 
<< Previous    1  2  [3]  4  5  ...11    Next >>