<< Previous    1  2  [3]    Next >>

Медитація на закінчення шкільного року 

 

«І покликав дванадцятьох і заходився їх посилати по двох, даючи їм владу над нечистими духами. І наказав їм, щоб нічого не брали на дорогу, крім палиці самої, - ні хліба, ні торбини, ані грошей у гаманець; щоб обувались у сандалі й не вдягались у дві одежі. І говорив їм: "До якого б дому ви тільки зайшли, там перебувайте, аж поки не вийдете звідти. А коли в якомусь місці вас не приймуть і не слухатимуть вас, то, виходивши звідтіль, обтрусіть порох із ваших підошов - на свідоцтво їм." Вони, вийшовши, проповідували покаяння, і виганяли численних бісів, а й намащували олією чимало хворих та оздоровлювали. 

Апостоли ж зійшлися до Ісуса й розповіли йому про все, що робили й чого навчали. Він їм і каже: "Ідіть самі одні осторонь, десь насамоту, та й відпочиньте трохи." Бо тих, що приходили й відходили, так було багато, що вони не мали часу навіть щось перекусити. І відплили вони човном у відлюдне місце самі одні» (Мр. 6, 7-13.30-32). 

 

Молитва приготування

Просимо у Господа Бога благодать скерувати всі наші наміри, вчинки і діяння виключно на служіння Його Божій Величі та її прославу. 

 

Уявлення місця

Уяви, як Ісус посилає апостолів і учнів на місію, як дає їм завдання, що мають робити, як навчати, коли повернутися, радить піти в пустелю відпочити й зібрати плоди своєї місії. 

 

Прохання про плід медитації

Щоби я з вдячністю міг глянути на прожитий рік і помітити в ньому Божу дію. 

 

Медитація

 

• Ісус посилає учнів проголошувати Євангеліє, зціляти хворих, виганяти злих духів. Повинні були йти на місію без грошей, без додаткового одягу і їжі. Повинні були вірити. Поміркуй, яку місію тобі довірив Господь у минулому році? За що чи за кого ти відповідав? Яке завдання дав тобі Ісус? Чи ти проголошував Євангеліє? Чи зціляв своїми словами? 

• Коли апостоли повернулися з місії, то були дуже збуджені, почали розповідати Йому все, що з ними трапилося. Самі були здивовані, що коли виконували місію, то все їм «вдавалося». Що для тебе було важливим в останньому році життя MAGIS-у? Що тебе торкало? Що було твоєю пристрастю? Про що – як апостоли – ти би хотів розповісти Ісусові? («Глянь, я мав поняття, що коли роблю те, що Ти кажеш, то воно діє!») 

• «Відпочиньте трохи…» - Ісус просить апостолів піти до спокійного місця і відпочити. Вони не тільки відпочили, але також зібрали плоди останнього часу. Глянь на минулий рік і постарайся зібрати його плоди. Що тобі вдалося, було добрим наблизило тебе до людей і до Бога. Що не було добрим, шкодило, віддаляло тебе від Бога і спільноти? 

 

Кінцева бесіда

Поговори з Ісусом як товариш з Товаришем про те, що Тебе найбільше торкнуло під час медитації. 

 

 

<< Previous    1  2  [3]    Next >>