<< Previous    1  [2]  3  4  5  ...9    Next >>

ТЕМА: *Я незалежна жінка  

 

Мета

• усвідомити цінність свободи і цінність себе самої як жінки; 

• усвідомити пастки залежності від стосунків і будування своєї цінності на «володінні» хлопцем і родиною. 

 

Боже Слово

Юд. 8, 9-36 і Бут. 3, 16: «А жінці сказав: "Помножу вельми болі твої і твою вагітність, в болях будеш народжувати дітей. І тягти буде тебе до твого чоловіка, а він буде панувати над тобою."». 

 

Досвід

Кожний повинен прочитати подані фрагменти Святого Письма як введення у зустріч. Постав запитання: Що тебе торкнуло у цих фрагментах? 

Після короткого ділення подивіться усією групою фільм о. Адама Шустака на YouTube: „Projekt Judyta [#03] Nie potrzebujesz żadnego mężczyzny”. 

 

Рефлексія

1. Як почуваєшся як жінка? Чи тим радієш? Які бачиш плюси й мінуси бути жінкою? 

2. Чи вважаєш свою жіночість Божим даром? 

3. Чи маєш схильності узалежнення від стосунків? Чи не поєднуєш свою єдину дорогу щастя з «володінням» хлопцем? Чи ти вільна у своїх прагненнях? 

4. На що ти повинна звертати увагу в стосунках? Що можеш зробити, щоби не поєднувати своє щастя тільки і виключно з другою особою? Чи можна над тим якось працювати? (До прикладу, будувати почуття власної вартості передовсім на тому, що до мене говорить Бог під час молитви, на своїх талантах, добрих рисах, і також дозволяти собі на помилки, недопрацювання, неідеальність).

5. Чи не пробуєш заповнити в собі пустку іншою особою, огляданням і читанням романтичної літератури? 

6. Коли думаєш про стосунки, які маєш збудувати, то думаєш більше про свою користь чи про працю і давання себе? Чи ти вільна у своїх стосунках? Чи змогла би нормально жити без цих стосунків? (Само прагнення стосунків та родини не є поганим, але переконання, що відсутність такого стану означатиме відсутність сенсу життя, свідчить про те, що щось не так). 

7. Як розмовляєш з Богом? Чи твоя молитва щира? Чи запитуєш Бога про свою красу? 
<< Previous    1  [2]  3  4  5  ...9    Next >>