<< Previous    [1]  2  3  4  5  ...9    Next >>

Розділ ХІ. Інші важливі зустрічі  

 

ТЕМА: *Зустріч-шок 

 

Мета

• зміцнення зв’язку зі спільнотою та вірою; 

• очищення мотивацій для участі в спільноті. 

 

Боже Слово

«Від того часу численні з-поміж його учнів відступилися від нього і більше з ним не ходили. Тоді мовив Ісус до дванадцятьох: «Невже й ви бажаєте відступитися?» Але озвався до нього Симон Петро: «Господи, а до кого ж іти нам? Це ж у тебе - слова життя вічного! Ми й увірували й спізнали, що ти - Божий Святий.»» (Йо. 6, 66-69). 

 

Досвід

Цю зустріч краще провести весною «двійки», бо це час, коли група часто ослаблюється і до «трійки» приходить щораз менше осіб. Спочатку нехай хтось із групи попровадить молитву. Потім серйозним голосом скажи, що саме проходиш кризу віри, що тепер ти не впевнений у всьому цьому… Скажи, що незабаром поговориш із отцем модератором і побачите, хто потім буде аніматором… Але ти ще не впевнений, що залишиш групу. 

Дозволь учасникам задуматися над твоїми словами, виразити здивування, переконувати тебе, що це має сенс тощо. Пам’ятай, що в самому кінці зустрічі потрібно признатися, що це неправда і що ти далі будеш аніматором, і також скажи їм, щоби вони нікому не розповідали про цю зустріч, тобто не видавали її наступним поколінням. 

 

Рефлексія

1. Як ти почувався, коли аніматор сказав, що залишає групу? 

2. Якщо би він залишив групу, то чи ти би її залишив також? 

3. Чому ти ще у спільноті? Що тебе тримає? 

4. Чи віриш з огляду на Бога? Чи, може, тільки з огляду на людей? (Спочатку віримо, бо хтось нас підвів до досвіду Бога, але пізніше потрібно стати на власні ноги й спиратися на власний досвід і власні переконання). 

5. Чи хочеш щось змінити в своєму підході до Бога і до спільноти? 
<< Previous    [1]  2  3  4  5  ...9    Next >>