<< Previous    1  [2]  3    Next >>

ТЕМА: *Рани мого серця  

 

Боже Слово

«Тоді вони до Господа візвали в своїй скруті, і він визволив їх із скорбот їхніх. Він послав своє слово й вилікував їх, і врятував їх із могили» (Пс. 107, 19-20). 

 

Досвід

Роздай учасникам листки. Кожний робить із них своє серце. Хтось може в кольорах, хтось щось відірвати, пом’яти, вирізати тощо. Потім коротке ділення, під час якого кожний розкаже про своє серце. Мабуть у багатьох серце – це місце, до якого не хоче заглядати, де зранення і непрощення. 

Виріж на полотні (1 м2) серце, роздай учасникам ножиці. Кожний вирізає з серця свої рани так як хоче. 

Попроси кожного, аби спробував зшивачем «вилікувати» свої рани, тобто зашити діру, яку вирізав (не користуючись куском, який вирізав). Кожний пробує себе вилікувати сам, сам дати собі раду зі своїми болями в житті. 

Коли всі закінчать «лікувати» свої рани, візьми це серце і розпростуй його, розриваючи всі зшиття. Так само, якщо пробуємо своїми силами лікувати свої болі й рани, то це короткочасне зцілення, подібне до швів, які накладали на серце з матерії. 

Бог може дати нам нове серце, зцілити наші рани. Те, що ми робимо самі, часто неефективне. Як символ Божого лікування візьми друге серце, розміром з перше, і приший до нього перше, подірявлене. Потім розтягни. Шрами залишилися, але серце вже зцілене. 

Попроси учасників помолитися і довірити свої серця Богові для лікування. 

 

Рефлексія

1. Які мої рани? 

2. Що мені дала ця зустріч? 

3. Що особливо прагну, щоб Бог зцілив у моєму серці? 

 

Зауваги

Досвід аніматорів говорить, що варто розійтися після зустрічі в мовчанні, а рефлексію зробити наступного тижня. У такий спосіб можна поглибити досвід. Добре зробити цю зустріч в травні або в червні перед виїздом на реколекції І рівня. 
<< Previous    1  [2]  3    Next >>