<< Previous    1...   3  4  [5]  6  7  ...19    Next >>

ТЕМА: Чарівна Троянда 

 

Мета

• пробудити почуття, що Бог їх любить. 

 

Боже Слово

П. п. 7, 2-6. 

 

Досвід

Нижчеподаний лист можеш роздати членам групи в день їх народження, але мусять пообіцяти, що нікому не розкажуть про зміст листа. На основі листа можеш зробити зустріч. Можеш приготувати лист для кожної дівчини, підписати її іменем і прізвищем, потім сховати в залі, в церкві, на подвір’ї або там, де захочеш. Після прочитання листа в тиші запросити дівчат поділитися враженнями. 

 

Заувага

На мою думку, краще вручати лист в день народження з обов’язком мовчати про його зміст. Це народжує здорову цікавість серед учасників, завдяки чому вплив листа на них буде більшим. 

 

Чарівна Трояндо! 

 

У цей магічний день – день Твого свята – хотів би, як Обручник твого серця, скласти Тобі найтепліші побажання. 

Кожного дня твоя краса мене поневолює, бо Уся ти гарна, моя люба, і вади нема в тобі! (П. п. 4, 7). 

Кохана, нехай дорога перед тобою стелиться для твоєї зустрічі, нехай вітер завжди підштовхує тебе ззаду, нехай сонце чуйно обігріває твоє лише, нехай дощ делікатно зрошує твоє волосся, нехай краплі дощу м’яко падають на твої брови, нехай легенький вітерець освіжає твого духа, нехай промінь сонця роз’яснює твоє серце, нехай тягар дня легко на тобі спочиває, а я притулю тебе в любові і буду оберігати тебе в своїх долонях. 

Спеціально для тебе я написав пісню. Вона є доказом моєї любові до Тебе, найдорожча: 

Які бо гарні твої ноги у сандалях, дочко княжа! Круглота твоїх стеген, неначе ланцюгові кільця, робота рук мистецьких. Пупок твій - кубок круглий, вина замішаного в ньому не бракує. Лоно твоє - ворох пшениці, оточений лілеями навколо. Двоє грудей твоїх, як двоє оленяток, близняток олениці. Шия твоя, мов вежа із слонокости. Очі твої, немов ставки у Хешбоні при Бат-Раббім воротях. Ніс твій, немов вежа ливанська, що дивиться на бік Дамаску. А голова на тобі, мов Кармель той: волосся на тобі, неначе пурпура, - цар в її заплітках упіймався (П. п. 7, 2-6). 

 

Не бійся! Я покохав Тебе споконвічною любов’ю! 

 

Твій вірний обручник Ягве (Бог) 
<< Previous    1...   3  4  [5]  6  7  ...19    Next >>