12. З'ЄДНАННЯ З ХРИСТОМ  

 

Ігнатій назвав заснований ним Чин Товариство Ісуса, оскільки був переконаний, що він і його послідовники покликані "служити Богові з Христом, через Христа, в Христі, і як Христос". 

Всі ми покликані бути товаришами Ісуса. Бог нас вибрав наслідувати Ісуса в стражданні і боротьбі, і Він нас підтримає, якщо ми приймемо його запрошення. 

Зосередьте свій погляд на іконі Ісуса. Відчуйте найглибші порухи свого серця. Подумайте над запитанням Ісуса до своїх учнів: "За кого мене люди мають?" (Мк. 8, 27). Що ви відповісьте Ісусові? 

В другому тижні духовних вправ Ігнатій запрошує нас заглибитися в себе і зрозуміти свої прагнення, щоби повністю з'єднатися з Христом. У вправі, названій два прапори ми бачимо як Христос заохочує людей до повноти життя на противагу до диявола, ворога людського роду. 

·              Просімо в Бога ласку зрозуміти і бажати спосіб життя, якого Ісус нас вчить. 

·              Згадаймо слова і діла Ісуса, якими Він вчив своїх послідовників слідувати за ним. 

·              Просімо Марію щоби була нашою заступницею і помогла нам отримати дар повної залежності від Бога, щоби ми могли віддати Богові всі свої прагнення і здібності. 

Душо Христова, освяти мене. 

Тіло Христове, спаси мене. 

Кров Христова, напій мене. 

Водо з боку Христового, обмий мене. 

Муко Христова, покріпи мене. 

О добрий Ісусе, вислухай мене. 

В ранах своїх сховай мене. 

Не дай мені віддалитися від Тебе. 

Від злобного ворога борони мене. 

В годині смерті поклич мене. 

І накажи мені прийти до тебе, 

Щоби я з твоїми святими славив Тебе 

На віки віків. Амінь. 

Кол. 3, 9-15: "9. Не говоріть неправди одне одному, бо ви з себе скинули стару людину з її ділами 10. й одягнулися в нову, що відновлюється до досконалого спізнання, відповідно до образу свого Творця. 11. Тим то немає грека, ні юдея, ні обрізання, ні необрізанн, ні варвара, ні скита, ні невольника, ні вільного, а все й у всьому - Христос. 12. Вдягніться, отже, як вибрані Божі, святі й любі, у серце спочутливе, доброту, смиренність, лагідність, довготерпеливість, 13. терплячи один одного й прощаючи одне одному взаємно, коли б хтось мав на кого скаргу. Так, як Господь простив вам, чиніть і ви так само. 14. А над усе будьте в любові, що є зв'язок досконалости, 15. і нехай панує в серцях ващих мир Христовий, до якого ви були покликані, в одному тілі, та й будьте вдячні"